Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 17:25
Gwint dla wszystkich
1859V

Gwint dla wszystkich! CD Projekt RED zapowiada otwartą betę

Koniec z błaganiem o kody. CD Projekt RED właśnie potwierdził kolejny etap testów Gwinta. Studio zdecydowało się na wielką, otwartą betę na wszystkich platformach.

Gwint jest sprawdzany przez graczy na Xboksach One i komputerach osobistych od ubiegłego roku. Przez krótki okres do zabawy dołączyli posiadacze PlayStation 4, ale wciąż czekaliśmy na konkrety dotyczące otwartej zabawy.

Gwint w Encyklopedii PPE.pl

Od 24 maja Gwint będzie dostępny dla wszystkich! Twórcy zdecydowali się na otwarte zmagania, by zaprosić do zabawy kolejnych graczy, a jednocześnie móc wciąż rozwijać i udoskonalać produkcję.

Już jutro odbędzie się audycja live-stream, na której autorzy omówią nadchodzącą aktualizację, a dodatkowo przedstawią nagrody za sezon i na koniec zamkniętej bety. Twórcy pokażą również kluczowe zmiany oraz nowości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Jest to wprost fenomenalna wiadomość, bo możemy mieć pewność, że prace nad pozycją zmierzają w dobrym kierunku, a studio wkrótce przedstawi ostateczną datę premiery. Należy oczywiście pamiętać, że Gwint będzie dostępny za darmo, a gracze otrzymają możliwość kupowania dodatkowych kart oraz fabularnych opowieści.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game Gwint