Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 18:32
Crossout na PlayStation 4. Grajcie za darmo w nową grę twórców War Thundera
976V

Crossout na PlayStation 4. Grajcie w nową grę twórców War Thundera

Dobrych gier free-2-play na konsolach nigdy za wiele, a Gaijin Entertainment potwierdziło, że potrafi tworzyć świetne produkcje opierające się na tym modelu biznesowym. Jeśli macie ochotę na trochę szaleństwa w postapokaliptycznym świecie, to powinniście się zainteresować Crossout.

Crossout to MMO akcji, w którym gracze wskakują w napakowane amunicją samochody. Twórcy skupili się na dynamicznej akcji, rozbudowie pojazdów oraz współpracy zespołów. Tytuł testowali pierwsi gracze od ubiegłego roku, ale autorzy przygotowując się do premiery, zapowiedzieli otwartą betę.

Crossout w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy War Thundera są gotowi na zaprezentowanie gry szerokiej publiczności. Crossout trafił właśnie do programu Early Access na PlayStation 4 i gracze na tej platformie mogą zapoznawać się z pozycją po wykupieniu jednej z dwóch „paczek założycielskich”. Jeśli nie zamierzacie wydawać gotówki, to wystarczy zaczekać do 30 maja, ponieważ w tym dniu produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych za darmo.

Akcja pozycji została umiejscowiona w 2047 roku, a dokładnie w momencie, gdy śmiercionośny wirus „Crossout” zabił niemal wszystkich mieszkańców Ziemi. Ocaleni nie mogą liczyć na spokój, bo każdego dnia muszą rywalizować z innymi mieszkańcami planety o bardzo cenne zasoby.

Tak o grze wypowiedział się Stanislav Skorb, CEO w Targem Games:

„W Crossout połączyliśmy wysokooktanowe MMO akcji z unikatową zdolnością personalizacji pojazdów. W ciągu ostatnich miesięcy, w czasie zamkniętych beta testów, fani zbudowali setki tysięcy śmiercionośnych wehikułów. Ponad 65 000 z nich przeniesiono na specjalne schematy, dzięki którym gracze skorzystają z pracy, którą testerzy włożyli w tworzenie gry. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć te maszyny na konsolach i PC.”

Tytuł charakteryzuje się ogromnymi możliwościami personalizacji, a możecie mieć pewność, że studio będzie wciąż przygotowywać dodatkowe paczki zawartości. Już po zakończeniu zamkniętej bety, przygotowano:

„Rozpoczęcie otwartych beta testów w Crossout wprowadzi wiele istotnych zmian w grze, w tym m.in. udostępni piątą grywalną frakcję wykorzystującą wojskową technologię – „Wilki Stepowe”. Gracze mogą spodziewać się nowych broni masowego wrażenia, takich jak rakiety naprowadzane oraz kołowe drony bojowe (małe auta o znacznym uzbrojeniu i sile rażenia). Dodatkowo, oprócz standardowych pojazdów, do rozgrywki trafią machiny wyposażone w mechaniczne nogi. Niczym pająki, futurystyczne urządzenia udostępnią całkowicie nowy sposób na pokonywanie pola bitwy. Na fanów Crossout czekają także nowe mapy oraz tryby rozgrywki, takie jak np. tor wyścigowy.”

Materiał: Crossout - Closed Beta Launch Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: