Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 18:08
Gwint. Najciekawsze akcje z turnieju GWENT Challenger zaprezentowane przez CD Projekt RED
1273V

Gwint. Najciekawsze akcje z turnieju GWENT Challenger zaprezentowane przez CD Projekt RED

W marcu CD Projekt RED zapowiedział GWENT Challenger, czyli wielki turniej w Gwinta. Najlepsi gracze w weekend pojawili się w Katowicach, gdzie odbył się wielki finał wydarzenia. Dzisiaj możemy zobaczyć najlepsze akcje imprezy.

CD Projekt RED odrobił zadanie domowe. Studio w ekspresowym tempie zaprezentowało najciekawsze akcje turnieju i tym samym podsumowało wydarzenie. Materiał pozwala spojrzeć na kilka efektownych zagrań.

Gwint w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy postanowili jeszcze w trakcie testów beta zaprezentować graczom duży turniej. Jest to oczywiście bezpośrednia wiadomość dla fanów karcianek, którzy mogą szykować się na wiele podobnych wydarzeń po premierze produkcji.

Finał GWENT Challenger odbył się w Katowicach, gdzie pojawili się zawodnicy wyłonieni ze społeczności (Mikhail “Fion56” Yastrebov, Alexey “Oikumena” Raspopov, Alexander “ProNeo” Shpak i Barret “Vishra” Goss) oraz profesjonaliści (Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager)). Wszyscy gracze walczyli o 100 000 dolarów.

Jeśli nie mogliście śledzić show za pośrednictwem Twitcha, to na pewno warto spojrzeć na poniższy materiał. W finale znaleźli się Adrian “Lifecoach” Koy i Kacem “Noxious” Khilaji – zawodnicy do ostatniej rundy walczyli o dokładnie 40 tysięcy dolarów!

Tak prezentuje się ostateczna klasyfikacja turnieju:   

  • Adrian “Lifecoach” Koy — 60 000 USD
  • Kacem “Noxious” Khilaji — 20 000 USD
  • Peter “ppd” Dager — 10 000 USD
  • Mikhail “Fion56” Yastreb — 10 000 USD

Materiał: GWENT Challenger — finals highlights

Tagi: CD Projekt RED gameplay Gwint