Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 17:03
Silent Hill 3 niczym P.T
1021V

Silent Hill 3 niczym P.T. Odtworzono kultową lokację i pliki udostępniono w Sieci

P.T. wciąż powraca w marzeniach. Gracze chcieliby zobaczyć przerażającą opowieść przygotowaną przez między innymi Hideo Kojimę, ale tytuł został anulowany przez Konami. Japończycy odstawili na drugi tor markę, ale miłośnicy serii wciąż pamiętają o horrorze i najnowszy projekt wygląda całkiem obiecująco.

Słyszeliście kiedykolwiek o Classic Silent Hill: P.T. Edition? To projekt fanów Silent Hilla, którzy postanowili zmienić kamerę w jednej z najbardziej kultowych miejsc z Silent Hill 3. Poniższy materiał odpowie na Wasze wszystkie pytania.

Silent Hills 3 w Encyklopedii PPE.pl

Team Silent to grupa zapaleńców, która postanowiła urzeczywistnić marzenia wielu fanów. Gracze postanowili wrzucić śmiałków w sam środek Silent Hill Lakeside Amusement Park, czyli piekielnej miejscówki z Silent Hill 3. Nie jest to pełna produkcja, a tylko pokaz możliwości wirtualnej rzeczywistości w tym uniwersum.

Do pełni szczęścia potrzebujecie gogli VR, ale w sumie dla mnie nawet poniższy film mówi bardzo wiele. Konami nigdy nie powinno zrezygnować z tej marki, tylko powierzyć ją odpowiedniej formacji. Sporo gotówki, trochę doświadczenia i gramy w jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat?

Pliki możecie pobrać z tego miejsca. Jest to fanowski projekt, którego na szczęście Konami nie powinno zablokować, bo autorzy nie czerpią żadnych korzyści majątkowych. Oczywiście pod względem oprawy gra powinna wyglądać lepiej, ale jak na pracę fanów, to nie jest źle.  

Źródło: http://www.pssite.com/news/56453/silent-hill-3-odtworzone-w-stylu-p-t.html

Tagi: fanmade Konami silent hill