Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 13:29
Zapowiedź LEGO Marvel Super Heroes 2
1956V

LEGO Marvel Super Heroes 2 zapowiedziane krótką zajawką. Baby Groot potwierdza produkcję

Traveller's Tales od wielu miesięcy pracowało nad niezapowiedzianą produkcją, ale już dzisiaj możemy szykować się na nową przygodę w LEGO świecie. Zapewne jeszcze w tym roku zagramy w  Lego Marvel Super Heroes 2. [Aktualizacja #1]

LEGO Marvel Super Heroes 2 to następna gra przygotowana przez Traveller's Tales w świecie klocków LEGO. Produkcja została umiejscowiona w uniwersum Marvela i pozwala graczom wcielić się w między innymi Strażników Galaktyki.

LEGO. Klocki, które zmieniły gry oraz gry, które zbudowały klocki

Na dobry początek tygodnia mamy konkretną wiadomość dla sympatyków LEGO. Traveller's Tales ponownie zaprezentuje ogromną liczbę superbohaterów, których będziemy mogli kontrolować biorąc udział w wykreowanych opowieściach.

Twórcy aktualnie opublikowali krótką zajawkę, która potwierdza pojawienie się w grze Strażników Galaktyki. W pozycji nie zabraknie również Doktora Strange’a oraz pewnie X-Menów, Deadpola, Kapitana Ameryki, Thora, Iron Mana, Spider-Mana, Deadpoola, Ant-Mana, czy też… Oj, długo by wymieniać. W pierwszej odsłonie pojawiło się ponad 180 postaci.

Na dokładną prezentację z dłuższym zwiastunem musimy zaczekać do 23 maja. W następny wtorek otrzymamy zapewne konkretne szczegóły dotyczące fabuły.  

[Aktualizacja #1]

  • W galerii możecie spojrzeć na okładkę. Tytuł zadebiutuje 14 listopada na PS4, XOne i PC. Wersja na Nintendo Switch trafi w późniejszym terminie. W grze pojawi się nowy tryb "Battle Mode", w którym 4 graczy będzie ze sobą rywalizować. 

Tagi: LEGO Marvel Super Heroes 2 Traveller's Tales Warner Bros. zapowiedź