Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.05.2017 10:18
The Surge. Brutalny gameplay i porównanie grafiki z PS4 i PS4 Pro
1834V

The Surge. Brutalny gameplay i porównanie grafiki z PS4 i PS4 Pro

Koniec z materiałami promocyjnymi. Wreszcie możemy przyjrzeć się gameplayowi z The Surge, który nie pochodzi od wydawcy.

IGN już dorwało się do kopii recenzenckiej The Surge, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, jak prezentuje się pierwsze kilkanaście minut z tej produkcji.

Początek kampanii jest ciekawy (choć uważać trzeba jak zawsze na spoilery), ale to porównanie graficzne edycji na PS4 i PS4 Pro wydaje się najbardziej intrygujące. O ile obie wersje The Surge prezentują się bardzo dobrze pod względem wizualnym, to trzeba powiedzieć, że gra na PS4 Pro może pochwalić się zauważalnie płynniejszym frameratem i oczywiście trochę lepszą jakością tekstur. Ciekawe jak wypadną zestawienia The Surge w innych edycjach?

IGN opublikował również fajny kolaż brutalnych egzekucji dokonywanych w The Surge za pośrednictwem różnego oręża. Nie oglądać przy śniadaniu, bo to niezła rzeźnia.

Dzięki redakcji Gamersyde możemy też rzucić okiem, jak prezentuje się grafika na PC i PS4 Pro w początkowej fazie rozgrywki.

 

Tagi: gameplay grafika porównanie The Surge