Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 20:12
Kingsglaive: Final Fantasy XV w Netflix
876V

Kingsglaive: Final Fantasy XV w Netflix. Wielka opowieść jedną z premier

Final Fantasy XV zadebiutował na rynku w ubiegłym roku. Produkcja Square Enix została w istotny sposób połączona z między innymi Kingsglaive: Final Fantasy XV i właśnie ten film mogą oglądać wszyscy subskrybenci platformy Netflix.

Kingsglaive: Final Fantasy XV to bardzo rozbudowany prolog wydarzeń z Final Fantasy XV. Twórcy zdecydowali się przygotować opowieść wprowadzającą w świat gry – bez tej trwającej 1 godzinę i 50 minut historii trudno zrozumieć akcję z FFXV.

Netflix Polska maj 2017 – premiery

Pojawienie się Kingsglaive: Final Fantasy XV to dobra wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z pozycją Square Enix. Japończycy zdecydowali się na nietypowy ruch, ale w ostatecznym rozrachunku film jest ciekawym wstępem do tej kilkunastogodzinnej przygody.

Netflix w tym miesiącu pozwoli widzom zobaczyć kilka naprawdę ciekawych produkcji. Warto tutaj na pewno wspomnieć 5 sezon House of Cards (30 maj), 2 sezon Master of None (12 maj), 1 sezon Anne with An E (12 maj), czy też 3 sezon Bloodline (26 maj).

Stacja pracuje również nad własnymi filmami. Jedną z niespodzianek może okazać się  Machina Wojenna – w głównego bohatera opowieści wciela się Brad Pitt. Dzisiaj został opublikowany nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Opowieść wojenna na miarę naszych czasów. Scenarzysta i reżyser David Michôd („Królestwo zwierząt”) opowiada elektryzującą historię awansu i dymisji generała U.S. Army, przeplatając fakty z prześmiewczą fikcją i zachęcając widzów, by zadali sobie ważne pytanie: gdzie dzisiaj przebiega granica pomiędzy rzeczywistością a parodią rzeczywistości? To antyestablishmentowa, prożołnierska kronika wypadków urodzonego lidera, który pewnym, marszowym krokiem zmierzał ku coraz gęstszym oparom absurdu. Głównym bohaterem opowieści jest charyzmatyczny czterogwiazdkowy generał (w tej roli Brad Pitt), którego błyskotliwy awans na dowódcę sił NATO w Afganistanie przerodził się w nagłą dymisję po nieco zbyt aroganckim zachowaniu i przesadnie szczerym wywiadzie prasowym. „Machina wojenna” porusza problem naszego długu wobec żołnierzy, podając w wątpliwość cel działań wojennych. 

Zachęcam do zapoznania się z zestawieniem majowych premier.

Tagi: