Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 17:01
Vanquish na PC i data premiery
545V

Vanquish na PC jeszcze w maju! Zwiastun zapowiada nową wersję

Japończycy właśnie zapowiedzieli Vanquish. Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun, który prezentuje odnowioną wersję.

O pojawieniu się Vanquish na PC słyszymy od dwóch tygodni. Na początku SEGA zdecydowała się zaktualizować Bayonetta na komputery osobiste i w plikach z grą pojawiła się ikonka pozycji. Następnie Japończycy opublikowali logo Victora Zaitseva, czyli główny antagonista produkcji, z dopiskiem „2017”.

Vanquish w Encyklopedii PPE.pl

Nie musieliśmy czekać długo na kolejne konkrety. W przeciągu 24 godzin SEGA opublikowała kolejne dwie grafiki, które są w sumie jednoznaczne „5” oraz „25” układają się w prostą datę premiery. Vanquish w wersji na PC zadebiutuje 25 maja.

Japończycy nie chcą się dłużej bawić z graczami. Otrzymaliśmy konkretny zwiastun, który prezentuje dynamiczną rozgrywkę. Tytuł wygląda przyzwoicie… Choć w tym wypadku nie możemy liczyć na pełne odświeżenie opowieści.

Wersja na PC śmiga w rozdzielczości 4K, oferuje najróżniejsze opcje graficzne, a nawet obsługę klawiatury oraz myszy. Twórcy postawili również na płynne zmagania i pozycja będzie działać w 60-144 klatkach na sekundę.

Źródło: Twitter.com

Tagi: pc platinum games Sega vanquish