Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2017 09:49
Transformers: Ostatni Rycerz na zwiastunie. Anthony Hopkins nie musiał się nawet przebierać z planu Westworld
1192V

Transformers: Ostatni Rycerz na zwiastunie. Anthony Hopkins nie musiał się nawet przebierać z planu Westworld

Dotychczas słuchaliśmy tylko głosu Anthony'ego Hopkinsa w zwiastunach Transformers: Ostatni Rycerz. Tym razem ten znakomity aktor pojawia się również przed szklanym okiem kamery.

Jak pokazuje najnowszy zwiastun Transformers: Ostatni Rycerz Anthony Hopkins nie musiał się nawet przebierać wstępując na plan tego filmu. Chodzi oczywiście o fakt, że aktor występował jeszcze niedawno w bardzo podobnej roli, w rewelacyjnym serialu sci-fi Westworld.

Pierwszy zwiastun filmu Transformers: Ostatni Rycerz

Najnowsza zajawka skupia się na motywie, że w "każdej legendzie tkwi ziarno prawdy". W tym przypadku tą legendą jest obecność Transformerów w historii ludzkości. Trailer pokazuje, że robotów nie brakowało w starożytności, średniowieczu a nawet w XX-wieku (ujęcia z okresu II W.Ś.)

Zarys fabularny Transformers: Ostatni Rycerz jest taki, że Ziemia pogrąża się dalej w wojnie. Jedynie Cade Yeager (Mark Wahlberg) może powstrzymać zagładę, wyruszając na poszukiwania artefaktu, który ma zakończyć globalną batalię. Scenariusz przygotowali Art Marcum (m.in. autor Iron Man), Matt Holloway (Punisher: Strefa wojny) oraz Ken Nolan (m.in. Helikopter w ogniu). Za reżyserię odpowiada ponownie Michael Bay. Polska premiera ma się odbyć 23 czerwca 2017 r.

Źródło: YouTube

Tagi: anthony hopkins film historia transformers transformers: ostatni rycerz Westworld