Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 20:01
Forza Horizon 3 w promocji - za darmo do pada
5019V

Kup kontroler do Xbox One i zgarnij za darmo Forza Horizon 3

Microsoft w ostatnich miesiącach zapowiedział kilka ładnych kontrolerów. Firma postanowiła zachęcić do kupowania padów i do każdego egzemplarza rozdaje Forza Horizon 3. Gracze mogą zgarnąć świetną grę za darmo.

Forza Horizon 3 to jedna z najmocniejszych produkcji w katalogu Xboksa One. PlayGround Games przygotowało piękne wyścigi, które w dodatku charakteryzują się zawrotną grywalnością. Pozycja w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 90%.

Forza Horizon 3 w Encyklopedii PPE.pl

Ten wyjątkowo mocny tytuł może trafić do Was zupełnie za darmo. Wystarczy, że zdecydujecie się nabyć jeden z nowych kontrolerów do Xboksa One:

Klienci dzięki tej propozycji mogą zaoszczędzić kilka złotych. Oferta jest naprawdę kusząca i jeśli zamierzaliście w najbliższych dniach dokupić kontroler do Xboksa One, to nie powinniście się zastanawiać.

Warto na pewno zaznaczyć, że oba urządzenia pochodzą z najnowszej kolekcji i posiadają odczuwalne ulepszenia:

  • Uproszczony dla wygody - Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox z teksturowanym uchwytem, responsywnymi drążkami i ulepszonym padem kierunkowym zapewnia niezrównany komfort.
  • Mnóstwo funkcji - Poczuj akcję na własnej skórze dzięki spustom impulsowym i korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków. Możesz podłączyć dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.
  • Zwiększony zasięg W porównaniu z wcześniejszymi kontrolerami masz dwa razy większy zasięg bezprzewodowy, a dzięki technologii Bluetooth możesz grać w ulubione gry na komputerach i tabletach z systemem Windows 10.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/kup-1-z-2-najnowszych-wersji-kontrolera-do-xbox-one-s-zgarnij-gre-forza-horizon-3-za-darmo/

Tagi: forza horizon 3 kontroler Microsoft pad promocja xbox one