Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 18:33
Divinity: Original Sin 2 Game Master
824V

Divinity: Original Sin 2 z bardzo rozbudowanym trybem Game Master

Larian Studios ujawniło nowy tryb z Divinity: Original Sin 2. Deweloperzy pozwolą graczom kreować opowieści i przedstawione narzędzie może okazać się jednym z najważniejszych elementów kontynuacji.

Jeszcze w tym roku Larian Studios pozwoli graczom zapoznać się z kolejną wielką opowieścią, ale dwójka będzie wyróżniać się na tle pierwowzoru dodatkowym wariantem zabawy. W grze pojawi się Game Master, dzięki któremu każdy zainteresowany stworzy własną historię.  

Divinity: Original Sin 2 w Encyklopedii PPE.pl

Tryb Game Master nie jest niczym wyjątkowym w grach RPG, ale Larian Studios zdecydowało się ugryźć temat w konkretny sposób. Firma pozwoli zainteresowanym tworzyć całe opowieści, rozmieszczać bohaterów, układać przedmioty i taka propozycja wygląda świetnie.

Nie jest to oczywiście zabawa dla każdego, ale najwięksi fani gatunku powinni zacierać rączki, bo przy odpowiednim wsparciu modów pod koniec roku mogą powstać zwariowane i wielkie opowieści.

Jeśli jednak nie kręci Was taka rozgrywka, to bez problemu możecie szykować się na wielką historię od samego  Larian Studios. Twórcy już wielokrotnie udowadniali, że potrafią przygotować świetne przygody, a Divinity: Original Sin 2 od początku zapowiada się na mocnego RPG-a.

Divinity: Original Sin 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Materiał: Divinity: Original Sin 2 Game Master

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios