Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.05.2017 12:37
Polityka Bethesdy chyba się nie sprawdza. Prey przegrało z Mario Kart 8 w UK
1269V

Polityka Bethesdy chyba się nie sprawdza. Prey przegrało z Mario Kart 8 w UK

Nintendo nie przesadzało chwaląc się, że Mario Kart 8 Deluxe wykręca rekordową sprzedaż. Okazuje się, że temu odgrzewanemu kotletowi z Wii U nie zaszkodziła nawet tak gorąca produkcja jak Prey!

Wygląda na to, że strategia Bethesdy polegająca na niewysyłaniu do ostatniego momentu kopii recenzenckich do redakcji nie do końca się sprawdza. Gracze przyzwyczajeni do poznawania ocen danej produkcji w dniu premiery tutaj musieli obejść się smakiem, bo ich ulubione serwisy nie zamieściły oceny Prey z oczywistych względów.

Recenzja Prey. Sprawdźcie naszą ocenę!

Być może właśnie ten czynnik wpłynął na fakt, że Prey uplasowało się w premierowych dniach na pozycji o jedno oczko gorszej od triumfującego Mario Kart 8 Deluxe.

Na trzecim miejscu znalazło się w zeszłym tygodniu nieśmiertelne Grand Theft Auto V a na czwartym Call of Duty: Infinite Warfare. Niestety intrygujące Little Nightmares wypadło z top 10, na 12 miejsce. Duży spadek zaliczył też kiepsko oceniany Sniper: Ghost Warrior 3, który runął z drugiej pozycji od razu na 13. Tutaj zadecydowały z pewnością słabe noty w recenzjach.

Ranking sprzedaży gier z Wielkiej Brytanii (w ostatnim tygodniu):

  1. MARIO KART 8 DELUXE
  2. PREY     
  3. GRAND THEFT AUTO V     
  4. CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE     
  5. LEGO WORLDS
  6. ROCKET LEAGUE     PSYONIX
  7. THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD    
  8. FIFA 17
  9. HORIZON ZERO DAWN
  10. FORZA HORIZON 3

Tagi: