Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.05.2017 13:00
The Crew. Po amerykańskich drogach śmiga już 12 milionów graczy
2393V

The Crew. Po amerykańskich drogach śmiga już 12 milionów graczy

The Crew zapowiadane było jako największa gra jaką do 2014 roku zrobił Ubisoft i wielki hit wyścigowy na miarę Forzy Horizon, lecz jak wypadło to w praktyce wszyscy już doskonale wiemy. Jednakże dzięki ciężkiej pracy, tytuł naprawiono i dziś jest naprawdę wart polecenia.

Dzieło Ivory Tower doczekało się już dwóch dużych dodatków, które znacząco poszerzyły zawartość gry i sprawiły, że ze średniaka z The Crew zrobił się ciekawy i unikalny tytuł wieloosobowy. Gdzie indziej możecie niczym w Szybkich i Wściekłych przemierzyć Stany Zjednoczone Ameryki od Wschodu do Zachodu?

The Crew w Encyklopedii PPE.pl

Teraz Francuzi świętują przekroczenie przez ich dzieło ważnego kamienia milowego w postaci 12 milionów zarejestrowanych graczy, na co niemały wpływ miało darmowe rozdawnictwo tytułu na 30-lecie wydawcy.

Z tej okazji swoimi wrażeniami i emocjami podzielili się deweloperzy The Crew, którzy to w krótkich notkach opowiedzieli o tym, jak spełniło się ich marzenie stworzenia takiego tytułu, jak fantastyczną mają społeczność i co to oznacza dla przyszłości samego studia i całej marki. Jeśli jesteście zainteresowani wszystkimi ich wypowiedziami, a jest ich dosyć sporo, zapraszam na UBIBLOG.

To były bardzo owocne dwa lata dla tegoż tytułu i jestem naprawdę ciekaw do można z niego jeszcze wycisnąć. No i kiedy doczekamy się The Crew 2, na przykład w Europie?

Tagi: ivory tower multiplayer online the crew Ubisoft wyścigi