Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.05.2017 11:54
Paladins. Zobaczcie jak konsolowa wersja gry wypada w porównaniu z PC
1402V

Paladins. Zobaczcie jak konsolowa wersja gry wypada w porównaniu z PC

Jeśli podoba wam się idea Overwatcha, ale szkoda wam wydawania kasy na dzieło Blizzarda, świetną alternatywą jest dla niego wydane nie dawno w swojej pełnoprawnej pełnej wersji Paladins.

Produkcja specjalizującego się w grach sieciowych Hi-Rez Studios nawet nie ukrywa swojej inspiracji, a nawet kopiowania Overwatcha. Co prawda prawdopodobnie nigdy nie osiągnie takiej popularności i jakości co hit Zamieci, ale jednak stanowi bardzo dobry substytut. 

Paladins w Encyklopedii PPE.pl

Niezastąpione Digital Foundry zbadało Paladins na wszystkich trzech platformach i jak zwykle przedstawiło efekty swojej pracy w formie wideo. Co może się wydawać zaskakujące badany tytuł został stworzony na Unreal Engine 3 (a nie 4) i dzięki temu wygląda identycznie na PS4, Xboksie One oraz PC-tach.

Jeśli zaś chodzi o rozdzielczość, ta może zbliżyć się nawet do 4K na PS4 Pro - zbliżyć, gdyż najwyższa zanotowana wynosi 3264x1836 - oraz 1080p na pozostałych konsolach. Dodatkowo z racji niezbyt wymagających efektów graficznych gry Hi Rez, całość działa wszędzie w stabilnych jak skała 60 klatkach na sekundę.

Materiał: Paladins - analiza graficzna

 

Tagi: Digital Foundry fps Hi-Rez Studios online Paladins