Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.05.2017 16:19
For Honor. Zwiastuny prezentują dwójkę wojaków - poznajcie Centuriona i Shinobi
571V

For Honor. Zwiastuny prezentują dwójkę wojaków - poznajcie Centuriona i Shinobi

For Honor jest jedną z najciekawszych nowych marek Ubisoftu, którą to francuska firma pielęgnuje od samego początku i stara się, aby wyrosła z niej najlepsza gra o legendarnych wojownikach.

Ubisoft Montreal pracuje obecnie nad wdrożeniem w strukturę gry drugiego sezonu zmagań, który to zacznie się już 16 maja, a jego motywami przewodnimi mają być "Cień i Potęga".

Recenzja For Honor. Sprawdźcie ocenę!

Dlatego też do gry trafi dwóch nowych wojaków, którzy będą reprezentować oba symbole siły. Pierwszym z nich jest przedstawiciel niemalże mitycznej klasy żołnierzy, których mistrzostwo było tak wielkie, że przez wiele stuleci nikt nie był 100% pewien, czy oni w ogóle istnieją. Chodzi oczywiście o wojowników znanych jako Shinobi, którzy to wsławili się charakterystyczną podwójną bronią o nazwie kusarigami.

Drugim zaś, symbolizującym "Potęgę", będzie Centurion. Ci legendarni wojownicy znani byli w całym Cesarstwie Rzymskim ze swojej niesamowitej siły i techniki walki, a ich obecność przerażała nawet najmężniejszych wojów. 

Poniżej możecie zobaczyć zajawki wspomnianych bohaterów wraz z zarysem ich historii i wizualizacją tego, jak będziemy nimi walczyć na polu bitwy. Obydwoje wylądują wraz z drugim sezonem 16 maja.

For Honor: Cień i Potęga - Zwiastun Shinobi

For Honor: Cień i Potęga - Zwiastun Centuriona

Tagi: centurion dlc for honor for honor cień i potęga Sezon 2 shinobi Ubisoft