Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.05.2017 11:42
PC Gaming Show znów powróci na E3. Tym razem będzie więcej VR i e-sportu
414V

PC Gaming Show znów powróci na E3. Tym razem będzie więcej VR i e-sportu

Targi E3 to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w naszej branży, na które przez cały rok czekają miliony graczy. Jednakże przez wiele lat jedna grupa z nich czuła się nieco pomijana. Właśnie z tego powodu powstało PC Gaming Show.

Redakcja PC Gamera wraz z Intelem poświęciła spore środki na to, aby pecetowcy również mieli swoje małe dedykowane święto, podczas którego usłyszą elektryzujące zapowiedzi dotyczące gier i marek kojarzonych typowo z ich ulubioną platformą do grania.

Sony zaprasza na konferencję prasową na E3

Po dwóch dosyć nudnawych i nieudanych edycjach, zespół podejmuje trzecią próbę podbicia serca fanów pecetowego gamingu i obiecuje poprawę. W tym roku konferencja odbędzie się już w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 19 naszego czasu, a motywami głównymi wydarzenia mają być gogle VR oraz tematyka e-sportowa. Poprowadzi ją Sean “Day[9]” Plott

Czy zobaczymy zatem może jakiś mały turniej okolicznościowy? A może tylko zapowiedzi nowej zawartości dla Counter-Strike'a, Overwatcha, Rocket League i innych dyscyplin wirtualnych zmagań?

Tagi: e3 2017 konferencja pc gamer pc gaming show 2017