Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2017 10:56
E3 2017. Sony zaprasza na konferencję prasową
3280V

E3 2017. Sony zaprasza na konferencję prasową

Wiadomo już, kiedy EA, Bethesda i Microsoft przeprowadzą swoje konferencje prasowe z okazji targów E3 2017. Do grona takich wydawców dołączyło również Sony.

Tym razem obędzie się bez zaskoczeń, za jakie można uznać urządzanie konferencji Bethesdy i Microsoftu w tym samym dniu.

Nintendo nie przeprowadzi tradycyjnej konferencji na E3 2017

Znów konieczne będzie zarwanie nocki lub wyjątkowo wczesna pobudka. Sony zarezerwowało dla siebie czas o godzinie 3:00 rano (czasu polskiego), 13 czerwca 2017 r. japońska firma zaczęła już wysyłać zaproszenia na swoją konferencję E3 2017 do redakcji amerykańskich periodyków i ludzi związanych z branżą. Wydarzenie odbędzie się w Shrine Auditorium, w Los Angeles, czyli w tym samym budynku co w ostatnich 3 latach.

Czego można spodziewać się po konferencji Sony? Przede wszystkim na wydarzeniu nie powinno zabraknąć tematu PlayStation VR. Na pewno Sony będzie też chciało przedstawić materiały z God of War, Days Gone i The Last of Us Part 2. W przypadku God of War można spodziewać się ujawnienia daty premiery. Jest duże prawdopodobieństwo, że zagramy w ten tytuł jeszcze w tym roku. Wydawca zaczął niedawno reklamować God of War w madryckim metrze, a deweloperzy twierdzą, że posiadają już wersję gry, którą da się przejść w całości.

 

Źródło: Sony

Tagi: e3 2017 god of war sony The Last of Us: Part II