Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 19:35
God of War z lepszą historią od poprzedników?
1015V

God of War z lepszą historią od poprzedników? Taki jest cel twórców

Santa Monica Studio w spokoju rozwija nową opowieść Kratosa. Gra prawdopodobnie zostanie zaprezentowana na nadciągającym E3 i coraz to śmielej na temat produkcji wypowiada się Cory Barlog‏, który bez wątpienia wierzy w swój zespół.

W ubiegłym roku Santa Monica Studio ujawniło swoją wielką produkcję. Nie było wielkim zaskoczeniem, że autorzy pracują nad nowym God of War, ale umiejscowienie wydarzeń oraz przedstawione okoliczności mogą śmiało zostać uznane za oczekiwaną rewolucje.

God of War w Encyklopedii PPE.pl

Nadal nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery God of War, ale według ostatnich plotek pozycja zadebiutuje we wrześniu. Między innymi w tej sprawie wypowiedział się Cory Barlog, który zaznaczył, że gra wskoczy na półki sklepowe, gdy wszystkie prace zostaną zakończone.

Reżyser był jednak znacznie bardziej wymowny, gdy wspominał o szczegółach historii. Nadciągająca przygoda Kratosa zaoferuje mocną narrację, a celem deweloperów jest stworzenie lepszej opowieści od poprzednich przygód znanego bohatera:

„Gracz: Mówiąc o narracji w grze, jako priorytecie, czy nowy God of War zaprezentuje wysoki poziom narracji?
Cory: Kochamy gry z wielkimi opowieściami i postaciami! Pracuję tylko nad tego typu produkcjam.

Gracz: Nowy rozdział God of War będzie miał lepszą historię od poprzednich części?
Cory: Taki jest mój cel, ale to Wy to ocenicie. Mój zespół jest cholernie niesamowity, więc bardzo im ufam.”

Brzmi dobrze?  Cory Barlog‏ coraz to chętnie wypowiada się na temat pozycji w mediach społecznościowych i możemy mieć faktycznie nadzieję na prezentację podczas tegorocznego E3. W sumie to nadal największa growa impreza, na której Sony już zapowiedziało swoją konferencję.

Tagi: cory barlog God of War playstation 4 Santa Monica Studio sony