Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 18:20
Blade Runner 2049. Zajawka zapowiada drugi zwiastun
1929V

Blade Runner 2049. Zajawka zapowiada drugi zwiastun

Długo musieliśmy czekać na kolejną wideo prezentację Blade Runner 2049. Warner Bros. właśnie zaprezentowało teaser, który powinien rozgrzać największych fanów Łowcy Androidów. Siadajcie, oglądajcie i czekajcie na więcej.

W grudniu Ridley Scott przedstawił fanom z całego świata pierwszy zwiastun Blade Runner 2049. Od tego czasu sympatycy uniwersum wyczekują na kolejne materiały, ale dopiero dzisiaj została ujawniona zajawka.

Blade Runner 2049 - jest pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji Ridleya Scotta

W poniedziałek, 8 maja odbędzie się sesja Pytań i Odpowiedzi, na której pojawi się Ryan Gosling, Harrison Ford oraz Denis Villeneuve. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie prezentacja zupełnie nowego zwiastuna, w którym na pewno nie zabraknie oficera K, czyli nowego Łowcę Androidów.

Poniżej zobaczycie intrygującą zapowiedź. Szkoda jedynie, że na pełny zwiastun musimy zaczekać do przyszłego tygodnia. Możemy mieć jedynie nadzieję, że aktorzy podzielą się z fanami nowymi smaczki z opowieści.

Akcja Blade Runner 2049 została umiejscowiona 30 lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony:

W„Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, nowy LAPD Łowca Andoidów, oficer K (Ryan Gosling) odkrywa sekret zakopany bardzo głęboko, który może spowodować chaos wśród społeczeństwa. Odkrycie prowadzi go do znalezienia Ricka Deckarda (Harisson Ford) byłego LAPD Łowcy Androidów, który zaginął 30 lat temu.”W galerii znajdziecie dwa plakaty, które zostały zaprezentowane wczoraj.

Materiał: BLADE RUNNER 2049 - Trailer Tease

Tagi: blade runner 2049 film teaser trailer zwiastun