Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 18:04
Darksiders 3. Gameplay przedstawia 12 minut przygody
3021V

Darksiders 3. Gameplay przedstawia 12 minut przygody

Plotki, przecieki, szybka prezentacja, pierwsze szczegół, a teraz konkretny gameplay. Siadajcie wygodnie i oglądajcie świeżutką prezentację rozgrywki z Darksiders 3!

Amazon zaprzepaścił wielkie odsłonięcie Darksiders 3, ale IGN kontynuuje prezentację produkcji. Po pierwszych informacjach dotyczących rozgrywki, możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Darksiders 3 w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy materiał to złoto w czystej postaci. Gunfire Games zdecydowało się ujawnić spory fragment rozgrywki, który oczywiście pochodzi z wczesnej wersji pozycji. Musimy pamiętać, że gra będzie rozwijana przez przynajmniej kolejne 6-9 miesięcy, więc wszystkie animacje zostaną dopracowane.

Mimo to ja wielkim flamastrem zaznaczam sobie nazwę „Darksiders 3”. Należę do graczy, którzy dobrze bawili się przy dwóch pierwszych częściach (jedynka zdecydowanie lepsza!), ale z wsiadaniem do "hype traina" czekałem do pierwszej rozgrywki.  

Furia prezentuje się… Ciekawie. Pewnie dopiero w kolejnych miesiącach zobaczymy większy zestaw jej ruchów, ale bohaterka będzie dobrą odskocznią od Wojny oraz Śmierci. Gameplay pozwala spojrzeć również na walkę z większym kolosem – twórcom nie brakuje ciekawych pomysłów.

Tagi: