Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 17:19
Reklama Xbox Live z gwiazdami Premier League
683V

Reklama Xbox Live z gwiazdami Premier League

Microsoft postanowił zaprezentować nową reklamę Xbox Live, w której firma podkreśla jakość swojej usługi. Gwiazdami spotu są znani zawodnicy z Premier League.

Amerykańska korporacja często podkreśla wysoki poziom Xbox Live. Usługa pozwala graczom z całego świata systematycznie rywalizować w najpopularniejsze produkcje, więc od czasu do czasu Microsoft przypomina o walorach przygotowanej infrastruktury.

Nowe gry we wstecznej kompatybilności. Gratka dla fanów serii Contra

Najnowsza reklama koncentruje się na ostatniej odsłonie Fify. Marcus Rashford z Manchesteru United oraz William z Chelsea F.C. przygotowują się na wielki pojedynek. Materiał został przygotowany z klasą i w dobry sposób prezentuje produkt.

To prawdopodobnie ostatnia reklama, na której Amerykanie przedstawiają szerokiej publiczności Xboksa One S. W kolejnych materiałach urządzenie może zastąpić już Project Scorpio. Nowy sprzęt zostanie ujawniony na E3 2016, które oczywiście odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Reklama celuje w znaczącej mierze w Brytyjczyków – największe grono fanów piłki nożnej oraz oczywiście Premier League – więc Microsoft podkreśla: „Xbox Live to najszybsza gamingowa sieć w Wielkiej Brytanii”.

Materiał: Xbox Live: For When It Really Matters

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama spot tv xbox live xbox one s