Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 15:08
Sub-Zero w Injustice 2
1949V

Injustice 2. DLC zapowiedziane, znamy 3 nowe postacie

Nadal czekamy na opinie o Injustice 2, ale już teraz deweloperzy zdecydowali się zapowiedzieć pierwsze DLC. W paczce pojawią się trzy postacie, ale jednocześnie otrzymaliśmy wstępne informacje dotyczące następnych pakietów.

Injustice 2 to najnowsza gra NetherRealm Studios. W produkcji pojawia się wielu bohaterów z uniwersum DC Comics, ale autorzy wspominali, że pozycja zostanie rozszerzona przez wiele dodatków.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Do premiery Injustice 2 pozostało jeszcze 11 dni, a już dzisiaj otrzymaliśmy naprawdę spore konkrety dotyczące przyszłości pozycji. Tak prezentują się nowi bohaterowie z Fighter Pack 1:

  • Starfire
  • Red Hood
  • Sub-Zero  

To oczywiście nie koniec przyjemności. Gra zostanie rozszerzona o trzy zestawy, które za każdym razem będą zawierać po trzech wojowników. Możemy sądzić, że do Injustice 2 trafi Raiden – pod koniec filmu pojawiają się zamaskowane sylwetki.

Warto na pewno przybliżyć kolejne postacie. Starfire to superbohaterka znana głównie z przygód Teen Titans – twórcami wojowniczki są Marv Wolfman i George Pérez. Starfife debiutowała w DC Comics Presents vol. 1 #26 (październik 1980), a charakteryzuje się między innymi ogromną siłą, świetną kondycją, potrafi latać, absorbować energię, miota pociskami energetycznymi, czy też emituje energię z oczu. Natomiast Red Hood został pierwszy raz zaprezentowany w Detective Comics #524. Autorami postaci są Gerry Conway i Don Newton. W tym wypadku gracze mogą liczyć na wykwalifikowanego żołnierza, który potrafi wykorzystywać najróżniejszą broń.

Tagi: dlc dodatek injustice 2 NetherRealm Studios