Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2017 10:07
Gra o Tron. Powstaje spin-off serialu
3225V

Gra o Tron. Powstaje spin-off serialu

Ciekawe wieści dla fanów serialu Gra o Tron. Jak wiadomo od kilku tygodni, finalny sezon tej produkcji będzie wyjątkowo krótki, ale to na szczęście nie koniec naszych wizyt w Westeros.

George R.R. Martin i gripa scenarzystów odpowiedzialnych za adaptację jego książek do serialu Gra o Tron już pracują nad spin-offami wielkiej produkcji HBO.

Finalny sezon Gry o Tron tylko z 6 odcinkami

HBO potwierdziło, że już prowadzone są początkowe prace nad stworzeniem spin-offa serialu Gra o Tron. Aktualnie czterech scenarzystów, konsultujących się z Georgem Martinem, opracowuje zręby fabularne nowej przygody. Póki co wiadomo, że historię spin-offa opracowują:  Max Borenstein ("Kong: Skull Island"), Brian Helgeland ("Mystic River"), Jane Goldman ("Kingsman" ) i Carly Wray ("Mad Men"). "Zapewnimy naszym scenarzystom tyle czasu, ile będzie potrzebne" - powiedział rzecznik prasowy HBO.

Producentami spin-offa Gry o Tron będą ponownie Dan Weiss oraz David Benioff.

Premiery spin-offa można spodziewać się pewnie dopiero w okolicach 2019 r. Aktualnie szykujemy się na oglądanie siódmego sezonu serialu, który zadebiutuje 16 lipca 2017 r. Kolejny, ósmy sezon (tylko z 6 odcinkami) zostanie opublikowany w 2018 r.

Poniżej zajawka siódmego sezonu Gry o Tron.

Źródło: https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2017/may/04/game-of-thrones-spinoff-series-hbo

Tagi: fantasy Game of Thrones george martin gra o tron HBO serial