Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 19:10
Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles oficjalnie
1771V

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles. Oficjalna prezentacja

Koniec z czekaniem. Treyarch właśnie potwierdziło i zaprezentowało Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles. Gracze mogą szykować się na sporo rozgrywki z zombiakami w roli głównej.

Przecieki, przecieki, przecieki, jeszcze tona przecieków i mamy. Activision w końcu zaprezentowało Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles, czyli wielki zestaw map z biegającymi truposzami.

Call of Duty: WWII. Data premiery, zwiastun, informacje

Treyarch zdecydowało się na nietypową prezentację. Jason Blundell – producent – pojawił się u JCbackfire'a, gdzie postanowił przedstawić Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles. W sumie potwierdziły się wcześniejsze plotki i deweloperzy przygotowali osiem map:  

  • 3 mapy z Call of Duty: World at War (Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa)
  • 4 mapy z Call of Duty: Black Ops (Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la i Moon)
  • 1 mapa z Call of Duty: Black Ops 2 (Origins)
  • Karty postaci Takeo i Richtofena
  • Karty postaci Nikolai i Dempsey’a
  • Animowane karty Zombie Heroes
  • Limitowany kamuflaż  

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles zadebiutuje już 16 maja! Jednak na początku z takimi przyjemnościami zapoznają się wyłącznie gracze na PlayStation 4. Posiadacze Xboksów One i komputerów osobistych muszą zaczekać. 

Aktualnie nie otrzymaliśmy prezentacji zestawu. Szczegóły zostaną opublikowane 8 maja, więc zapewne w tym dniu pojawi się zwiastun, czy też fragment rozgrywki. Blundell wspomniał również, że początkowo studio chciało stworzyć przenieść cztery mapy, ale po namyśle zdecydowano się „odświeżyć” osiem miejscówek.

Tagi: activision call of duty: black ops 3 zombies chronicles Treyarch