Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 18:52
PlayStation 4 Dualshock 4 Star Wars
3526V

That’s You tajemniczym projektem na PlayStation 4? Brazylijczycy donoszą!

Sony w następnych miesiącach niemal systematycznie ma dostarczać graczom mocne, ekskluzywne tytuły, a bardzo możliwe, że to nie koniec atrakcji. Brazylijczycy donoszą o tajemniczym „That’s You”.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, Hellblade: Senua's Sacrifice, Uncharted: The Lost Legacy, Gran Turismo Sport, God of War, czy też Days Gone mają zadebiutować jeszcze w tym roku na PlayStation 4. Zestawienie wygląda wyśmienicie? Wiele na to wskazuje, że Sony pracuje nad jeszcze jednym tytułem...

God of War. Data premiery ujawniona przez Portugalczyków?

Brazilian Advisory Rating System, czyli brazylijski organ zajmujący się klasyfikacją gier i przydzielaniem im między innymi oznaczeń wiekowych, przedstawił na swoim portalu informacje na temat „That’s You”.

Według witryny gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4, a odpowiedzialni za nią są deweloperzy z Japonii. Brazylijczycy potwierdzają również, że tytuł jest przedstawicielem gatunku „platformówka akcji” i trafi do graczy w 2017 roku.

Wszystkie podobne witryny zawsze podają sprawdzone informacje, bo to przecież studia proszą o „ocenę” tytułów. Jednocześnie możemy przypuszczać, że „That’s You” zadebiutuje wkrótce, ponieważ wyznaczanie ratingu odbywa się już po zakończeniu głównych prac nad tytułem.

Szybka prezentacja na E3 i premiera w przeciągu kilku następnych miesięcy? Bardzo możliwe. Dodatkowo BARS oceniło Knack 2 (tylko na PlayStation 4) oraz VA-11 HALL-A (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android) – możemy oczekiwać, że te gry również zadebiutują wkrótce.

Thats You PS4

Źródło: Twitter.com

Tagi: knack 2 PlayStation 4 sony That's You