Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 14:32
God of War przeciek i Kratos
5757V

God of War. Data premiery ujawniona przez Portugalczyków?

Nowa historia Kratosa została zaprezentowana szerokiej publiczności w ubiegłym roku przez Sony i według wstępnych informacji gra ma zadebiutować na rynku w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Portugalczycy twierdzą, że poznali szczegóły.

Pierwsze God of War przygotowane z myślą o PlayStation 4 zapowiada się na jedną z najmocniejszych produkcji zmierzających wyłącznie na sprzęt Sony. Japończycy wciąż nie przedstawili ostatecznej daty premiery, ale szczegółami podzielili się Portugalczycy.

God of War w Encyklopedii PPE.pl

Przedstawiciele sklepu Gaming Replay zachęcają klientów do składania zamówień przedpremierowych na God of War. Ich zdaniem nowe dzieło Sony Santa Monica zadebiutuje na rynku już 14 września!

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w tym wypadku nie możemy mówić o placeholderze, ponieważ jest to środek miesiąca, w którym często debiutują mocne tytuły Sony w Europie.

Jeśli ta wiadomość ma zostać potwierdzona, to na tegorocznym E3 możemy szykować się na prawdziwe bombardowanie. Porządny gameplay i szczegóły dotyczące premiery? Taki scenariusz wydaje się możliwy. Nie możemy zapomnieć, że w ostatnich latach Sony miało problem z odpowiednim dopieszczeniem drugiej połowy roku, więc może tym razem już od września będziemy zasypywani hitami?  

God of War data premiery przciek

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery god of war przeciek Santa Monica Studio sony