Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 17:36
Sudden Strike 4 wojna
1028V

Sudden Strike 4. Data premiery strategii na PlayStation 4 i PC

Miłośnicy strategii czasu rzeczywistego długo czekali na tę wiadomość. Kalypso Media opublikowało kolejny dziennik deweloperów Sudden Strike 4, a jednocześnie wydawca potwierdził datę premiery produkcji.

Sudden Strike 4 to jedna z nielicznych strategii czasu rzeczywistego, która debiutuje na konsolach. Właśnie z tego powodu sympatycy gatunku powinni przygotowywać się na premierę. Wydawca właśnie potwierdził najważniejsze szczegóły.

Sudden Strike 4 w Encyklopedii PPE.pl

11 sierpnia odbędzie się wielka premiera Sudden Strike 4. Gra trafi jednocześnie na PlayStation 4 i komputery osobiste. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy liczą na ciekawego RTS-a.

Produkcja zaoferuje realistyczną rozgrywkę z taktyczną głębią i historycznym otoczeniem. Studio odpowiedzialne za pozycję potwierdziło trzy kampanie z ponad dwudziestoma misjami – przygotowane wyzwania mają wymęczyć graczy i zmusić ich do myślenia.

Kite Games postanowiło na realizm i właśnie z tego powodu w Sudden Strike 4 pojawi się ponad 100 autentycznych jednostek – warto tutaj na pewno wymienić czołg Königstiger, wyrzutnie rakiet Katyusha, czy też samolot Hawker Typhoon.

Studio obiecuje dostosowanie rozgrywki do kontrolera PlayStation 4, a ponadto gracze na PC mogą liczyć na wsparcie modyfikacji dzięki Steam Workshop.  

Materiał: Sudden Strike 4 - General's Handbook #3 Generals

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Kalypso Media Kite Games Sudden Strike 4