Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.05.2017 12:43
WipEout Omega Collection. Porównanie grafiki z PS3 i PS4
841V

WipEout Omega Collection. Porównanie grafiki z PS3 i PS4

Prace nad WipEout Omega Collection zostały zakończone. Zostało już zatem tylko odliczanie ostatnich dni do premiery. Oczekiwanie postanowili nam osłodzić deweloperzy.

Tym razem możemy przyjrzeć się, jak XDev Europe wykonało prace "remontowe" w przypadku WipEout Omega Collection. Niezawodny YouTuber Cycu1 opublikował montaż, dzięki któremu porównamy grafikę z Wipeout HD Fury na PS3 i z kolekcji przeznaczonej dla PlayStation 4.

Przypominam, że w ramach WipEout Omega Collection znajdziemy Wipeout HD, Wipeout HD Fury oraz Wipeout 2048. Wszystkie tytuły będą śmigać w 60 fps i rozdzielczości 4K. W grze posłuchamy 28 licencjonowanych utworów m.in.Chemical Brothers i The Prodigy i pościgamy się na 26 torach (również w trybie splitscren dla 2 osób).

Przy okazji warto powiedzieć, że już dzisiaj zaczynają się testy bety dla osób zaproszonych do takiego programu. Rozmiar plików gry to ok. 23 GB.

WipEout Omega Collection trafi do pudełek w cenie ok. 145 zł. Gracze, którzy skuszą się na eydcję cyfrową otrzymają bonusowo:

 

  •     Nowy statek Van Über.
  •     Cyfrowy album z grafikami.
  •     4 awatary zespołów wyścigowych

 

Tagi: grafika porównanie WipeOut Omega Collection