Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.03.2017 12:45
God of War. Reklamy z Hiszpanii mogą wskazywać na rychłą premierę
2750V

God of War. Reklamy z Hiszpanii mogą wskazywać na rychłą premierę

Niedawno autorzy nowego God of War chwalili się, że zaliczyli już pierwsze przejście przygotowywanej produkcji. Czy możemy zatem spodziewać się premiery już w 2017 roku? Na to się zanosi!

Właśnie otrzymaliśmy kolejny sygnał, że premiera God of War może nastąpić jeszcze w tym roku. O co chodzi? Okazuje się, że w Hiszpanii Sony rozpoczęło już kampanię reklamową God of War na szeroką skalę. W Madrycie pojawiły się w metrze i na przystankach reklamy szykowanego exclusive'a na PlayStation 4.

God of War w Encyklopedii PPE.pl

Na reklamach można zobaczyć Kratosa z jego synem Atreuszem. Nad nimi umieszczono zdanie, które można przetłumaczyć z hiszpańskiego w ten sposób: "Mój tata jest silniejszy niż twój". Sony nawiązuje w ten sposób do Dnia Ojca, który przypada na 19 marca w Hiszpanii. Zdjęcie reklamy znajdziecie w naszej galerii.

Czy to znak, że premiera God of War jest bliżej, niż można się spodziewać? To całkiem możliwe. W końcu produkcja znajduje się już podobno w finalnej fazie, a deweloperzy chwalą się, że tytuł można już przejść od początku do końca. Czekamy na konkretny termin premiery!

Tagi: god of war hiszpania reklama Santa Monica Studio