Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 14:12
Far Cry 3 Remastered?
6711V

Far Cry 5? Ubisoft opublikował tajemniczą wiadomość

Francuska korporacja przygotowuje się podobno do prezentacji nowej przygody z serii Assassin’s Creed, ale twórcy mogą zaskoczyć ujawniając jeszcze jeden projekt. Firma opublikowała tajemniczą wiadomość nawiązującą do Far Cry 3.

Seria Far Cry na stałe zagościła w katalogu wydawniczym Ubisoftu. Firma przygotowuje kolejne przygody, w których trafiamy na wielką mapę i wykonujemy tonę najróżniejszych zadań z giwerami w łapie. Ostatnia część zadebiutowała 1 marca 2016 roku i pozwoliła graczom wskoczyć w buty myśliwego o imieniu Takkar. Jego historia została umiejscowiona około 10 tysięcy lat przed naszą erą.

Far Cry 5! Zajawki zapraszają na prezentację gry

Far Cry: Primal zebrał mieszane opinie, więc bardzo możliwe, że tym razem Ubisoft postawi na pewniejszą kartę. Firma na Facebooku opublikowała grafikę wyspy z Far Cry 3 z dość jednoznacznym dopiskiem:

„Wyspa, której nigdy nie opuściliśmy.”

Jednocześnie Francuzi zaprosili graczy dość wymownymi słowami "Jeszce więcej szaleństwa?" na swój Instragram, gdzie pojawiły się słowa Vaasa, antagonisty wspomnianej części:

„Czy dałem Ci już definicję słowa „szaleństwo”?”

Warto na pewno wspomnieć, że gracze mogli już poznać tę definicję:

„„Mówiłem ci już, na czym polega szaleństwo? Szaleństwo to ciągłe, pieprzone, robienie tego samego w nadziei, że coś się zmieni. To wariactwo. Ale gdy usłyszałem to po raz pierwszy, pomyślałem "Jaja se robisz" i bum! Strzeliłem mu w łeb. Ok, ale wiesz co? Miał rację. Szybko zacząłem dostrzegać to wszędzie. Wszędzie wokół pieprzone czubki robią ciągle dokładnie to samo, w kółko i na okrągło. Myślą sobie "Tym razem będzie inaczej. Nie, nie. Błagam! Teraz będzie inaczej". Wybacz. Nie podoba mi się... jak na mnie patrzysz! Masz problem z głową? Myślisz, że wciskam ci kit? Kłamię? Pieprz się! Tak, pieprz się! W porządku, stary. Będę spokojny, hermano. Spokojny. Chodzi o to... Dobra. Chodzi o to, że już raz cię zabiłem. A nie jestem rąbnięty. Jest dobrze. Było, minęło.
Mówiłem ci już, na czym polega szaleństwo?””

Pytanie pozostaje jedno – Far Cry 5 odpowiadający o wydarzeniach przed trójką? A może Far Cry 3 Remastered?

Far Cry 5 lub Far Cry 3 Remastered

Far Cry 5 lub Far Cry 3 Remastered

 

[Aktualizacja #1]

Ubisoft potwierdził, że była to tylko akcja promocyjna Far Cry 3.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Far Cry far cry 3 Ubisoft