Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 15:45
Batman: Return to Arkham w promocji na PSN
2916V

Batman: Return to Arkham w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Zestaw w dobrej cenie

W październiku ubiegłego roku zadebiutował na rynku zestaw dwóch opowieści Batmana. Pakiet nie zebrał najlepszych opinii wśród fanów uniwersum, ale w końcu można go nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Batman: Return to Arkham trafił do najnowszej Oferty Tygodnia.

Nadal czekamy na jakiekolwiek informacje dotyczące nowych odsłon serii Arkham, ale według ostatnich plotek Warner Bros. zdecydowało się skasować Batman: Arkham Insurgency i deweloperzy rozpoczęli ponownie prace nad nową przygodą Nietoperza.

Batman: Arkham Insurgency powstaje od nowa?

Jeśli nadal nie zapoznaliście się z Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City, to właśnie nadarzyła się ku temu świetna okazja. Pakiet trafił do Oferty Tygodnia na PlayStation Store i można go nabyć w naprawdę dobrej cenie:

Zestaw w swoim czasie nie mógł pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, bo twórcy portów nie dopracowali między innymi oprawy graficznej, ale największe problemy zostały podobno wyeliminowane przez aktualizacje.

W tej sytuacji za zaledwie 79 zł otrzymacie dwie naprawdę ciekawe historie, przy których spędzicie przynajmniej 25 godzin.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: oferta tygodnia PlayStation 4 playstation store promocja sony