Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 20:29
Zawodnik Playerunknown's Battlegrounds
854V

Playerunknown's Battlegrounds odnotowuje wyśmienity wynik. Wielki sukces Early Access

Kolejni deweloperzy mogą świętować. Studio odpowiedzialne za Playerunknown's Battlegrounds potwierdziło bardzo wysokie zainteresowanie produkcją w trakcie Wczesnego Dostępu. Tytuł jest jednym z największych hitów programu ostatnich miesięcy.

Playerunknown's Battlegrounds to kolejna strzelanka z elementami survivalu, w której gracze trafiają na wielką mapę i przetrwać może tylko jeden osobnik. Śmiałkowie biegają po budynkach, zbierają bronie, szukają apteczek i celują do innych zawodników.

Playerunknown's Battlegrounds wielkim hitem Early Access. Gra w 3 dni zarobiła fortunę

Pod względem rozgrywki jest to typowy Battle Royale, ale Playerunknown's Battlegrounds cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Gra jest dostępna w programie od 23 marca i od tego czasu twórcy sprzedali 2 miliony egzemplarzy!

Jest to naprawdę fenomenalny wynik, bo nie możemy zapomnieć, że ta pozycja wciąż oficjalnie nie zadebiutowała. Studio pracuje nad ulepszeniem poszczególnych elementów, dodaje nową zawartość, eliminuje liczne błędy, ale mimo to Playerunknown's Battlegrounds wygenerowało majątek. 

Jeśli nigdy wcześnie nie mieliście okazji zapoznać się z produkcją, to poniżej przedstawiam gameplay. W sumie patrząc na ten film, chętnie zagrałbym w podobny Battle Royale na konsolach. Przy odpowiedniej liczbie graczy i dobrym wsparciu, taka propozycja mogłaby osiągnąć spory sukces na PlayStation 4 i Xboksach One.

Tagi: early access PlayerUnknown's Battlegrounds wyniki sprzedaży