Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 15:59
Toukiden 2: Free Alliance Version zapowiedź
1056V

Toukiden 2: Free Alliance Version. Darmowa wersja zapowiedziana na PlayStation 4 i PlayStation Vita

Koei Tecmo zaskoczyło zapowiadając właśnie Toukiden 2: Free Alliance Version. Specjalna wersja pozwoli graczom uczestniczyć w walkach z wielkimi bestiami. Produkcja trafi na PlayStation Store już wkrótce.

Toukiden 2: Free Alliance Version to darmowa wersja wydanego niedawno Toukiden 2. Tytuł został właśnie zapowiedziany przez Koei Tecmo America i już 30 maja zadebiutuje na PlayStation Store. Od początku zapoznają się z tą pozycją posiadacze PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Toukiden 2 w Encyklopedii PPE.pl

Toukiden 2: Free Alliance Version pozwoli zainteresowanym uczestniczyć w ekscytujących pojedynkach z posiadaczami Toukiden 2. W Centrum Dowodzenia zawodnicy mogą wybierać misje i wspólnymi siłami polować na wielkie bestie.

Oczywiście autorzy przygotowali pewne ograniczenia. Posiadacze darmowej wersji przed wyruszeniem w drogę muszą zgromadzić odpowiedni wskaźnik staminy – na dobry początek otrzymamy 3 „paski”, a każdy kolejny będzie regenerował się po 8 godzinach. Gracze mogą oczywiście nabyć specjalne klejnoty regeneracyjne za pośrednictwem PlayStation Store.

Jednocześnie edycja w modelu biznesowym free-2-play pozwala na zapoznanie się z pierwszym rozdziałem historii z Toukiden 2.

Aktualnie propozycja trafiła na amerykański PlayStation Store, ale możemy spodziewać się, że pliki wskoczą również na europejskie serwery. Aktualnie jednak Koei Tecmo Europe nie przedstawiło szczegółów.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery Koei Tecmo Omega Force toukiden 2: free alliance version