Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 20:46
Pokemon Stars nadciąga
1661V

Pokemon Stars może zostać wkrótce zaprezentowane. Nintendo informuje „spójrz w gwiazdy”

Od wielu miesięcy wciąż pojawiają się plotki dotyczące Pokemon Stars. Dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek oficjalnych informacji na temat produkcji od Nintendo, ale Japończycy opublikowali ciekawą wiadomość.

W listopadzie ubiegłego roku pojawiły się pierwsze plotki o Pokemon Stars. Tytuł ma zadebiutować wyłącznie na Nintendo Switch i według przecieków jest to udoskonalona wersja Pokemon Sun/Moon.

Pokemon Sun/Moon w Encyklopedii PPE.pl

Pierwsze przecieki pochodziły z bardzo wiarygodnego źródła, ponieważ to brytyjski Eurogamer potwierdził przygotowanie gry. To ta redakcja ujawniła między innymi PlayStation 4 Pro oraz Nintendo Switch.  

Gracze wciąż czekają na oficjalną zapowiedź, ale możemy sądzić, że prezentacja odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Na oficjalnej witrynie Nintendo pojawił się nowy zestaw gadżetów z Pokemonami, gdzie motywem przewodnim są właśnie gwiazdy.

Kolekcja została zatytułowana „Spójrz w gwiazdy” i dla wielu fanów jest to jednoznaczna wiadomość. Oczywiście nie będzie to pierwszy przypadek, gdy Japończycy w taki ciekawy sposób odpowiadają na plotki – The Pokemon Company upiększyło swoje studio złotymi i srebrnymi kulami przed prezentacją Pokemon HeartGold/SoulSilver, a Junichi Masuada (producent serii) przed ujawnieniem Pokemon Sun/Moon wrzucił na Twitter zdjęcie Księżyca.

W sumie pozostają tylko dwa pytania… Japończycy będą czekać do E3? Premiera w listopadzie?

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo pokemon stars teaser the pokemon company