Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.05.2017 12:22
Xbox Design Lab. Twórcy Halo 5 i Forza 6 prezentują swoje pady do Xbox One
820V

Xbox Design Lab. Twórcy Halo 5 i Forza 6 prezentują swoje pady do Xbox One

Pamiętacie o inicjatywie Xbox Design Lab, o której pisaliśmy w czerwcu 2016 roku? Przedsięwzięcie pozwala klientom na zamawianie spersonalizowanych przez siebie kontrolerów do Xbox One.

Tym razem swoimi projektami stworzonym z pomocą Xbox Design Lab pochwalili się pracownicy 343 Industries oraz Turn 10.

Microsoft ujawnia Xbox Design Lab

Pierwszy z projektów kolorystycznych kontrolera do Xbox One opracowała Kiki Wolfkill z 343 Industries, odpowiedzialna za Halo 5: Guardians. Projekt nazywa się "The Bond" i ma symbolizować związek Master Chiefa z Cortaną. "Niebieski to Cortana, a biel to Master Chief" - twierdzi Wolfkill. I już wiadomo, co siedzi w perwersyjnym umyśle deweloperki.

Drugi projekt kontrolera opracował Dan Greenawalt z Turn 10 Studios, odpowiedzialnego za serię Forza Motorsport. Tutaj schemat kolorystyczny joypada ma nawiązywać do lakieru Porsche, którym jeździł Steve McQueen w filmie "Le Mans".Jeśli mało wam jeszcze takich projektów stworzonych przez deweloperów możecie zerknąć na kolejne schematy utworzone dzięki Xbox Design Lab, które zostały ujawnione 10 kwietnia 2017 r. Za ich stworzenie zabrali się Basso & Brooke oraz Crag & Karl (ponoć to znani projektanci mody).

Który z prezentowanych schematów kolorystycznych najbardziej przypadł wam do gustu?

 

Tagi: humor kontrolery Microsoft pad Xbox xbox design