Bloodborne 2? From Software szuka pracowników

News
1900V
Bloodborne 2? From Software szuka pracowników
Wojciech Gruszczyk | 01.05.2017, 18:02

From Software wciąż nie przedstawiło nowych projektów, ale deweloperzy wciąż pracują nad kilkoma tytułami. Jednym z nich może być nawet Bloodborne 2, który został wywołany do tablicy dzięki ogłoszeniu o pracę.

Tytułem wstępu warto przypomnieć, że już na początku roku pojawiły się pierwsze plotki o Bloodborne 2. Wtedy to dziennikarze 4Gamer i The Express dyskutowali z przedstawicielami From Software o planach i redaktorzy potwierdzili prace nad kilkoma projektami, a jednym z nich miał być właśnie „krwisty tytuł”.

Bloodborne w Encyklopedii PPE.pl

Teraz temat gry powrócił. Na stronie agencji Silicon Studio pojawiła się oferta pracy tymczasowej nad grą action-RPG w mrocznym, realistycznym świecie fantasy. Oczywiście pracodawca nie został przedstawiony w szczegółach, ale na witrynie pojawiła się ciekawostka – studio znajduje się dokładnie siedem minut od stacji metra Sasazuka… A właśnie taki dystans dzieli siedzibę From Software od wyznaczonego miejsca.

Przypadek? Nie w Japonii. From Software pracuje teraz nad trzema wielkimi tytułami, a przynajmniej jeden ma zadebiutować w tym roku. Warto zaznaczyć, że jest to oferta „tymczasowa”, czyli osoba jest potrzebna do wykończenia już istniejącego elementu. Może to oznaczać, że gra faktycznie znajduje się w zaawansowanej fazie rozwoju.

Na jakiekolwiek szczegóły musimy zaczekać do E3, ale oczami wyobraźni potrafię sobie wyobrazić prezentację w Los Angeles mocnym zwiastunem, a premierę w okolicach listopada. W końcu akurat ta marka i to studio nie potrzebuje wielomiesięcznej kampanii marketingowej. My i tak to kupimy.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/04/29/dark-souls-developer-software-might-working-ar-dark-fantasy-action-rpg-home-consoles/

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych