Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.05.2017 12:32
Kiepskie oceny chyba nie zaszkodziły Sniper: Ghost Warrior 3. Mocna sprzedaż Mario Kart 8 na Switch
2868V

Kiepskie oceny chyba nie zaszkodziły Sniper: Ghost Warrior 3. Mocna sprzedaż Mario Kart 8 na Switch

Liczna grupa świeżo upieczonych posiadaczy Nintendo Switch spragniona jest nowości software'owych. Udowadniają to najświeższe wyniki sprzedaży z rynku brytyjskiego.

Mario Kart 8 Deluxe może pochwalić się rewelacyjnymi ocenami w recenzjach, co oczywiście znajduje przełożenie na wyniki sprzedaży tej produkcji na Nintendo Switch. Okazuje się, że odświeżone wyścigi nie miały sobie równych w Wielkiej Brytanii, w okresie od 23 do 30 kwietnia 2017 r. Mario Kart 8 Deluxe uplasowało się na pierwszej pozycji rankingu przygotowywanego co tydzień przez grupę Chart-Track, zbierającej dane z rynku brytyjskiego.

Recenzja Sniper: Ghost Warrior 3 na PPE.pl

O dziwo - pomimo bardzo ostrych krytycznych uwag pod adresem Sniper: Ghost Warrior 3 - produkcja CI Games sprzedała się chyba całkiem dobrze. Sniper: Ghost Warrior 3 nie przeszkodziły kiepskie oceny w recenzjach, bo tytuł uplasował się na drugiej pozycji rankingu (szkoda tylko, że nie wiemy, ile sprzedano egzemplarzy gry). Na trzecim miejscu mamy nieśmiertelne Grand Theft Auto V, które jest prawdziwym branżowym evergreenem. Być może na tak dobry wynik miała wpływ publikacja trybu Tiny Racers do GTA Online, który zapewnił gratisowo wyścigi w stylu kultowego Micro Machines.

Ranking sprzedaży gier z UK (z ostatniego tygodnia):

  1.     Mario Kart 8 Deluxe
  2.     Sniper Ghost Warrior 3
  3.     GTA 5
  4.     Little Nightmares
  5.     The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  6.     LEGO Worlds
  7.     Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  8.     Call of Duty: Infinite Warfare
  9.     FIFA 17
  10.     Horizon Zero Dawn

Źródło: Chart-Track

Tagi: gta 5 mario kart 8 deluxe Sniper: Ghost Warrior 3