Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.05.2017 10:15
Tekken 7. Tryb VR i przeróbki wyglądu zawodników
3275V

Tekken 7. Tryb VR i przeróbki wyglądu zawodników

Został już tylko ostatni miesiąc czekania na Tekken 7 i to - chyba każdy się zgodzi - jest fantastyczną perspektywą (nawet jeśli z gry wyrzucono Rogera). Warto pamiętać,że w bijatyce pojawi się tryb VR.

Na jakie atrakcje mogą liczyć posiadacze PlayStation VR w przypadku Tekken 7? Niestety nie jest to wymarzony tryb kamery FPP, tak byśmy mogli oklepywać sobie mordy z perspektywy pierwszej osoby.

Tekken 7 - Poradnik. System walki, Rage, Fight Money, Story Mode, trofea

Tryb VR to po prostu możliwość dosyć swobodnego śledzenia walk, co możecie sprawdzić poniżej. Gracz z goglami PlayStation VR na głowie może po odpaleniu Tekken 7 rozglądać się po arenach potyczek w sposób, który nie jest dostępny z wykorzystaniem tradycyjnych kontrolerów.

Kolejną atrakcją z Tekken 7 jest całkiem obszerny materiał wideo prezentujący personalizację wyglądu zawodników występujących w grze. Przyjrzeć się możemy, w jakim stopniu dostosujemy wygląd i ciuchy Niny oraz Eddy'ego do naszych preferencji. Jak widać choć zabrano nam Rogera (o czym pisaliśmy kilka dni temu), to możemy zainstalować postaci na głowie chociaż czapkę... z głową kangura. Kiepska pocieszka.

Tagi: