Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.04.2017 13:08
Koreańczycy donoszą o nadejściu Mega Man Legacy Collection 2
415V

Koreańczycy donoszą o nadejściu Mega Man Legacy Collection 2

Capcom bardzo w ostatnim czasie polubił remastery i wrzucanie starych gier na coraz to nowsze platformy. Doczekała się tego nawet nieco zapomniana już seria Mega Man.

Przygody niebieskiego bohatera liczą sobie naprawdę niemalże niezliczoną liczbę odsłon, przez co niektóre z nich ciężko jest dziś dostać i ograć. Tutaj z pomocą przychodzi Mega Man Legacy Collection, które zaoferowało współczesnym graczom możliwość wcielenia się w herosa w pierwszych sześciu odsłonach jego przygód.

PlayStation 5 w 2018 roku?

Teraz zaś koreańska agencja ratingowa The Korean Game Rating Board zamieściła na swojej stronie trzy wpisy sugerujące, iż już niebawem dostaniemy Mega Man Legacy Collection 2, które to wyląduje na PS4, Xboksie One oraz PC (możliwe, że na Switchu też) i odda w nasze ręce dopieszczone kolejne odsłony legendarnej sagi o numerkach od 7 do 10.

Ma to sens zwłaszcza teraz, gdy Capcom zapowiedział, iż przygotowuje "ważną" grę, która wyląduje na wszystkich głównych platformach do grania - w tym na Nintendo Switch. Czy zatem kolekcja będzie tylko przedsmakiem zupełnie nowych przygód Mega Mana? Oby!

Źródło: http://gematsu.com/2017/04/mega-man-legacy-collection-2-rated-korea

Tagi: