SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2017 17:14
Kapitan Ameryka z Marvel vs. Capcom: Infinite
523V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Gameplay przedstawia widowiskowe ataki postaci

Koniec z przeciekami i usuwanymi materiałami. Capcom w końcu pokazał oficjalny materiał prezentujący walkę z Marvel vs. Capcom: Infinite. Na filmie ujawnione wcześniej postacie pokazują ataki.

Wczoraj informowałem czytelników o pierwszym materiale z Marvel vs. Capcom: Infinite, ale był to tylko i wyłącznie wyciek, więc Japończycy starali się usuwać wszystkie fragmenty rozgrywki. Na szczęście dzisiaj otrzymujemy pełną prezentację.  

Marvel vs. Capcom: Infinite w Encyklopedii PPE.pl

Ultron, Hulk, Thor, Hawkeye, Rocket Raccoon, Chun-Li, Strider Hiryu, Chris Redfield, Ryu, Morrigan, Mega Man X, Captain America, Iron Man oraz Captain Marvel to pierwsi bohaterowie, którzy na pewno pojawią się w produkcji. Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na między innymi Hulka oraz Ultrona, którzy prezentują swoje mocne ataki.

Materiał w sumie przypomina wczorajszą publikacje, ale tym razem rozgrywka została lepiej ułożona. Autorzy zadbali o skromną prezentację postaci, więc w przyszłości twórcy zapewne wrzucą podobne filmy prezentujące kolejnych wojowników.

Marvel vs Capcom: Infinite zadebiutuje 19 września i gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.  

Materiał: Marvel vs. Capcom: Infinite - Gameplay Trailer 2

Źródło: YouTube.com

Tagi: