Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2017 07:34
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Oficjalne porównanie grafiki z PlayStation
3018V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Oficjalne porównanie grafiki z PlayStation

Crash Bandicoot biegnie w kierunku naszych konsol z coraz większą prędkością. Activision robi co może, by zainteresować możliwie jak największe grono graczy tą produkcją.

Tym razem wydawca umieścił na oficjalnym profilu Facebook Crash Bandicoot N-Sane Trilogy porównanie grafiki z pierwszej odsłony serii. Możemy dzięki temu przyjrzeć się z jakim pietyzmem deweloperzy podeszli do odtwarzania poziomów z kultowej platformówki 3D z poczciwego Szaraka.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Autorzy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy generalnie unikają używania słowa "remake" do opisywania swojej pracy. Deweloperzy twierdzą, że mamy tu do czynienia z rozbudowanym remasterem. Wszystko w związku z tym, że lokacje zrekonstruowano z najwyższą dbałością o detale. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że praktycznie wszystkie elementy graficzne produkcji opracowano od zera, równie dobrze można by mówić w przypadku tego projektu o remake'u.

Jak zwał, tak zwał. W każdym razie platformówki prezentuje się znakomicie. Fajnie, że młodsi gracze będą mogli dzięki posunięciu Activision pograć w ten znakomity tytuł. Pytanie czy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy pojawi się na innych platformach niż PS4? Póki co brakuje informacji na ten temat - aktualnie mamy informację, że gra wyjdzie tylko na PS4, ale bez jasnych deklaracji o statusie ekskluzywnym.

Tagi: