SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 19:57
Mass Effect: Andromeda. Nexus początek od przyszłego tygodnia w księgarniach
598V

Mass Effect: Andromeda. Nexus początek od przyszłego tygodnia w księgarniach

Miałem już przyjemność zapowiadać na portalu książki z uniwersum Mass Effect, które rozszerzą naszą wiedzę z Mass Effect: Andromeda, ale właśnie otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od wydawnictwa Insignis. Powieść zatytułowana „Nexus początek” trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

Mass Effect to ogromne uniwersum, które jest systematycznie rozwijane przez BioWare, ale również grupa pisarzy otrzymała od deweloperów błogosławieństwo i twórcy przygotowują dodatkowe opowieści. Oczywiście każda historia jest konsultowana z autorami gry i odpowiednio dostosowywana.

Assassin’s Creed: Herezja. Nowa powieść z uniwersum Assassin’s Creed wkrótce trafi do sprzedaży

Na 26 kwietnia zapowiedziano premierę Mass Effect: Andromeda. Nexus początek. Jest to opowieść autorstwa K.C. Alexandra oraz Jasona M. Hough. Historia uzupełni naszą wiedzę z produkcji BioWare i pozwoli poznać dodatkowe smaczki.

Książka została zapowiedziana następującymi słowami:

"Nexus to olbrzymia stacja kosmiczna, centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy jego załoga budzi się po trwającym setki lat śnie, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem. Oto koloniści wielu ras – turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych – stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu."

Zainteresowani mogą zapoznać się z fragmentami opowieści w tym miejscu, a zamówienia można składać między innymi Empiku. „Oficjalny prequel” można aktualnie nabyć z rabatem o wartości 10 zł. Na deser przedstawiam zwiastun Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bioware insignis książka mass effect: andromeda

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme