Torment: Tides of Numenera z wielką aktualizacją. Patch zapowiedziany przez Briana Fargo

Gry
1332V
Torment: Tides of Numenera z wielką aktualizacją. Patch zapowiedziany przez Briana Fargo
Wojciech Gruszczyk | 18.04.2017, 15:31

Długo czekaliśmy na tę wiadomość. Brian Fargo w specjalnym komunikacie zwrócił się do graczy i zapowiedział wielką aktualizację Torment: Tides of Numenera. Patch wpłynie na wydajność produkcji na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Torment: Tides of Numenera to najnowsza gra cenionego inXile entertainment. Twórcy pozwolili graczom uczestniczyć w najnowszej przygodzie pod koniec lutego i choć produkcja oferuje intrygującą opowieść, to od początku posiadała sporo problemów wydajnościowych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Recenzja Torment: Tides of Numenera. Sprawdźcie naszą ocenę

Patch 1.0.2 właśnie trafił na serwery PlayStation 4, Xboksa One i PC. Twórcy od dnia premiery pracowali nad usprawnieniami w rozgrywce, zadaniach, konwersacjach, interfejsie użytkownika, oprawie dźwiękowej, grafice oraz stabilności kodu.

Twórcy zajęli się między innymi optymalizacją i polską lokalizacją, a nawet zespół dopracował balans dostosowując ilość przeciwników w niektórych potyczkach. Tak sytuacje skomentował szef studia InXile, Brian Fargo:

"Od czasu premiery Torment: Tides of Numenera pracowaliśmy bardzo ciężko, aby oczyścić grę z błędów, które wskazywała społeczność zgromadzona wokół gry oraz media. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się tego dokonać na wszystkich platformach, co pozwoli fanom Tormenta czerpać jeszcze większą przyjemność z gry." 

Jest to naprawdę wyśmienita wiadomość dla fanów klasycznych RPG-ów, którzy mogą liczyć na zdecydowanie przyjemniejszą rozgrywkę.

Materiał: Torment : Tides of Numenera - Colin McComb zmiany + patch na konsole

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper