Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.04.2017 09:31
P7. Remedy wykorzysta silnik z Quantum Break w nowej grze na PS4, XOne i PC!
1712V

P7. Remedy wykorzysta silnik z Quantum Break w nowej grze na PS4, XOne i PC!

Wojciech spekulował ostatnio, że Quantum Break może doczekać się kontynuacji. Remedy faktycznie pracuje nad nowym projektem, z nazwą roboczą P7, o którym pojawiły się właśnie pierwsze informacje.

Dowiedzieliśmy się, że Remedy pracuje aktualnie nad nową grą z tytułem roboczym "P7". Co chyba najciekawsze - na oficjalnej stronie studia deweloperskiego pojawiła się informacja, że produkcja będzie miała "szeroki zasięg hardware'owy w momencie premiery". Jeśli to prawda, to można śmiało przyjąć, że P7 powstaje - oprócz PC i XOne - również na PS4.

Remedy dziękuje za wsparcie graczy

Remedy ma w rzeczonym projekcie znowu wykorzystać swój silnik Northlight, który pokazał pazur przy okazji Quantum Break. Można się spierać czy jakość gameplayu tego tytułu była porządna, ale pod względem grafiki nie dało się wiele zarzucić tej produkcji. Cieszy w takim razie, że tak dobra technologia nie została porzucona.

Oprócz P7 Remedy współpracuje też aktualnie z koreańskim wydawcą Smilegate w tworzeniu trybu fabularnego do Crossfire 2. Remedy pochwaliło się również, że zakończyło 2016 rok z zyskiem operacyjnym na poziomie 3,9 mln euro.

Jak wspominacie Quantum Break? Czy gra była słusznie krytykowana w recenzjach czy to raczej niedoceniana perełka?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/04/11/remedy-porting-quantum-breaks-northlight-engine-ps4-mysterious-project-p7

Tagi: p7 quantum break remedy