Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2017 13:07
Frostpunk i bohater
1847V

Frostpunk. Zwiastun potwierdza morderczą przygodę w mroźnym świecie

11 bit studios niedawno zapowiadało ten materiał. Frostpunk w końcu otrzymał pełnoprawny zwiastun – materiał pozwala szykować się na kolejną niebezpieczną przygodę.

Frostpunk został zapowiedziany w sierpniu ubiegłego roku. Gra zmierza aktualnie wyłącznie na komputery osobiste i trafi na półki sklepowe do końca 2017 roku. Na dobry początek otrzymaliśmy krótki teaser, ale firma właśnie pochwaliła się ciekawym zwiastunem.

Frostpunk w Encyklopedii PPE.pl

Produkcja rodzimego 11 bit studios jest owiana lekką nutką tajemnicy. Studio zapowiadając grę wspomniało o walce ludzi na bardzo mroźnej planecie, ale tak naprawdę dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na miejscówkę.

Grupa ludzi stara się dostać do tajemniczej lokacji, którym okazuje się wielkie miasto znajdujące się w… Środku góry? Trudno tak naprawdę wyrokować, ale na pewno warto docenić steampunkowe elementy.

W produkcji zmierzymy się nie tylko z trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale również innymi ludźmi, którzy także będą chcieli za wszelką cenę przetrwać. We Frostpunk zapewne wielokrotnie staniemy przed trudnymi wyborami moralnymi, których to przecież nie brakowało w This War of Mine.

Materiał: Frostpunk Whiteout Trailer

Tagi: