Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2017 19:32
Bohaterka Uncharted: The Lost Legacy
3138V

Uncharted: The Lost Legacy z długą historią. Szczegóły zdradził pracownik Naughty Dog

Naughty Dog wciąż dopieszcza i rozbudowuje Uncharted: The Lost Legacy. Przygoda trafi na PlayStation 4 jeszcze w tym roku, a najnowsze informacje powinny zadowolić wiernych fanów uniwersum Uncharted. To będzie godne pożegnanie z tym światem.

Uncharted: The Lost Legacy to ostatni projekt Naughty Dog w świecie Uncharted. Studio potwierdziło, że nie zamierza kontynuować przygód poszukiwaczy skarbów i nadchodzącą opowieść zakończy pewien rozdział.

Uncharted: The Lost Legacy w Encyklopedii PPE.pl

Nadal nie poznaliśmy istotnych informacji na temat Uncharted: The Lost Legacy. Gracze wciąż wyczekują na konkrety dotyczące daty premiery oraz ceny, ale na takie smakołyki musimy prawdopodobnie zaczekać aż do E3.

Jedną z większych niewiadomych jest również skala projektu. Autorzy kilkukrotnie wspominali, że właśnie przez rozmiar zdecydowali się oddzielić wydarzenia od Uncharted 4: Kres Złodzieja, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pierwszy konkret.

W sprawie przygody wypowiedział się Arne Mayer – dyrektor do spraw komunikacji w Naughty Dog – który podkreślił, że jeszcze kilka lat temu, gdy pojawiały się pytania o fabularne dodatki do Uncharted, to zespół miał problem z przygotowaniem czegoś małego:

„Kiedy kilka lat  temu zapytano nas, czy kiedykolwiek stworzymy fabularne rozszerzenie do Uncharted, to zawsze odpowiadaliśmy „Cóż, my mamy problem z dyscypliną”, więc gdy chcielibyśmy stworzyć coś takiego, to przygotowalibyśmy pełną grę.”

Następnie przedstawiciel Niegrzecznych Psiaków podkreślił, że jego zespół podczas tworzenia Uncharted: The Lost Legacy miał właśnie taki problem:

„Nie ma mowy, byśmy mogli coś zwęzić, czy się powstrzymywać i dokładnie to dzieje się w tym wypadku. Kiedy tworzyliśmy historię, to przygotowaliśmy grę na ponad 10 godzin, więc nagle zdaliśmy sobie sprawę, że wszystko, to co wcześniej powiedzieliśmy sprawdziło się i nie mogliśmy tego powstrzymać.”

Uncharted: The Lost Legacy na ponad 10 godzin? Nawet jeśli są to tylko zapewnienia dewelopera, które po konfrontacji z rzeczywistością zostaną skrócone o 2-3 godziny, to i tak nadciągająca opowieść może okazać się sporą przyjemnością.

Źródło: http://www.ibtimes.co.uk/naughty-dog-teases-uncharted-lost-legacy-may-be-over-10-hours-long-1615941

Tagi: