Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2017 17:56
Dark Souls III i banany
826V

Dark Souls 3 i kontroler z bananów. Graczom nie brakuje pomysłów

From Software przygotowało wymagającą serię, która wymęczyła wielu graczy, ale najwięksi sympatycy uniwersum Dark Souls wciąż zaskakują. Jeden ze śmiałków postanowił wykorzystać do rozgrywki banany.  

Japończycy z From Software pracują właśnie nad kilkoma tajnymi projektami. Studio zakończyło rozwijanie Dark Souls 3 i wkrótce mamy otrzymać konkretne szczegóły dotyczące nowych tytułów. Prawdopodobnie stosowna prezentacja odbędzie się na tegorocznym E3.

Dark Souls 3 w Encyklopedii PPE.pl

Pamiętacie rozgrywkę w Dark Souls na gitarze? TheSuperScrubs postanowił podnieść poziom trudności i stworzył kontroler z bananów. Wystarczyło rozebrać typowy pad, podłączyć niezbędne kabelki i można śmigać na przeciwników.

Poniższy gameplay wygląda… Zabawnie. Ja chociaż uwielbiam pozycje From Software i straciłem setki godzin na całą serię Dark Souls, to jednak nigdy nie pokusiłbym się o taki gameplay. Mam jednak wrażenie, że to dopiero początek. Pomysłowość społeczności nie zna granic.

Zwróćcie uwagę na totalna kontrolę podczas walki z Abyss Watchersami. Ile ja w tym miejscu czasu spędziłem… Niemal rozwaliłem DualShocka 4, gdy przy przedostatnim podejściu temu „przyjemniaczkowi” została resztka życia.  

Materiał: Dark Souls III gameplay i banany

Źródło: https://www.reddit.com/r/gaming/comments/636a7e/playing_dark_souls_3_with_bananas_is_bananas/

Tagi: dark souls 3 dark souls iii From Software gameplay