Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2017 16:01
Marvel Heroes Omega na PlayStation 4 i Xbox One
889V

Marvel Heroes Omega na PlayStation 4 i Xbox One. MMORPG F2P otrzymało zwiastun

Najwięksi fani uniwersum Marvela długo czekali na zapowiedź konsolowego wydania Marvel Heroes. Twórcy w końcu przedstawili pierwsze materiały wersji z podtytułem Omega. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One.

Marvel Heroes to sieciowa gra MMORPG przygotowana przez Secret Identity. Produkcja w 2013 roku zadebiutowała na komputerach osobistych i od tego czasu jest wciąż rozwijana przez deweloperów. Twórcy właśnie zapowiedzieli edycję na PlayStation 4 i Xboksa One, która otrzymała podtytuł Omega.

NBA Playgrounds. Zwiastun zapowiada atrakcje dla fanów NBA Jam i NBA Street

Historia projektu skupia się na postaci Doktora Dooma, który za pomocą urządzenia nazwanego Cosmic Cube zamierza zmienić rzeczywistość. Na domiar złego złoczyńca przekonał do swojej idei inne czarne charaktery, więc w tej sytuacji wszyscy bohaterowie z najróżniejszych światów Marvela muszą się zjednoczyć i wspólnymi siłami powstrzymać Dooma. Za opowieść odpowiada Brian Michael Bendis, znany scenarzysta komiksów.

Na początku rozgrywki gracze tworzą swoją postać korzystając z ogromnej bazy dostępnych w grze bohaterów. Do dyspozycji śmiałków oddano między innymi Spider-Mana, Iron Mana, Hulka, X-Menów, Avengersów, czy też przedstawicieli Fantastycznej Czwórki. Należy jednak zaznaczyć, że stworzony heros posiada indywidualne umiejętności, które może odblokowywać, rozwijać i tym samym staje się coraz to silniejszy.

Pod względem rozgrywki zadaniem graczy jest przemierzanie kolejnych lokacji, wypełnianie powierzonych zadań oraz oczywiście walka z najróżniejszymi przeciwnikami. Autorzy stworzyli wiele ikonicznych miejscówek, w których rozgrywają się wydarzenia. W grze znalazł się również tryb PVP, w którym śmiałkowie sprawdzają swoich superbohaterów.

Tytuł początkowo nazywał się Marvel Universe Online ale w 2015 roku pojawiła się wielka łatka i tym samym zmieniono nazwę na Marvel Heroes. Twórcy w tamtym czasie znacząco ulepszyli pozycje, dodali sporo nowej zawartości i tym samym rozpoczęli „drugie życie” projektu. Gra jest dostępna w modelu biznesowym free-2-play.

Edycja na PlayStation 4 i Xbox One trafi do graczy wiosną.

Materiał: Marvel Heroes Omega - Announce Trailer 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: marvel heroes marvel heroes omega zapowiedź