SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.04.2017 09:16
Uncharted 4. Nowa mapa zabiera nas z powrotem do miasta piratów
2449V

Uncharted 4. Nowa mapa zabiera nas z powrotem do miasta piratów

Naughty Dog podobno nie może sobie pozwolić na drugi pełny zespół deweloperów. Wygląda jednak na to, że ekipie wcale to nie przeszkadza, bo oprócz tworzenia The Last of Us Part II oraz Uncharted: The Lost Legacy autorzy cały czas znajdują czas na wzbogacanie Uncharted 4.

Najnowsza aktualizacja Uncharted 4 ponownie dotyczy trybu multiplayer. Tym razem Naughty Dog wprowadza świeżą mapę, nazwaną Treasury. Jak pewnie się domyślacie "Skarbiec" związany jest z ruinami zapomnianej pirackiej metropolii, którą zwiedzaliśmy w trakcie kampanii singleplayer.

Naughty Dog nie może sobie pozwolić na drugi pełny zespół deweloperów

Mapa Treasury to - jak określają deweloperzy - arena o średnich rozmiarach, "która łączy wąskie korytarze i szerokie place, które przypadną do gustu osobom, które uwielbiają starcia na bliskim i średnim dystansie".

To nie wszystkie nowości dotyczące Uncharted 4. Aktualizacja zapewniająca dostęp do świeżej mapy wprowadza też nowy sezon rankingowych meczy drużynowych oraz odpowiadających im nagród. Deweloperzy poprawili też kilka mało istotnych bugów, m.in. zbalansowali działanie broni Type 95.

Jak się prezentuje mapka możecie sprawdzić poniżej. Bawicie się jeszcze przy multiplayerze Uncharted 4?

Źródło: Naughty Dog

Tagi: naughty dog sony uncharted uncharted 4

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 10.05.2016
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme