Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 16:00
Żołnierz z Xenos vs Marines
682V

Xenos vs Marines. Taktyczny FPS od Gaijin Entertainment i Darkflow Software

Twórcy zapowiadanego kilka miesięcy temu na portalu Enlisted, ogłosili właśnie jeszcze jeden projekt.  Gaijin Entertainment i Darkflow Software wspólnymi siłami przygotują Xenos vs Marines, w którym zmierzymy się z przerażającymi bestiami.

Xenos vs Marines to strzelanka taktyczna umiejscowiona w realiach science-fiction. Za produkcję odpowiada Darkflow Software. Twórcy postanowili tym razem opowiedzieć historię mężnych Space Marines, którzy walczą z obcą rasą.

Hellpoint. Kolejni twórcy inspirują się Dark Souls - zagrajcie w demo

Xenos vs Marines przedstawi historię zaawansowanej technicznie ludzkości, która postanawia rozszerzyć swoją działalność we wszechświecie i podbija kolejne planety. Głównymi bohaterami opowieści zostaną żołnierze, którzy do swojej dyspozycji otrzymają futurystyczną broń, mocarne zbroje oraz inne narzędzia podboju. W trakcie rozgrywki śmiałkowie zawalczą ze zróżnicowanymi rasami obcych.

Tak o produkcji wypowiedział się Alexander Poliakov, producent Xenos vs Marines:

"Często oglądamy w telewizji bohaterów, którzy walczą w kosmosie z obcymi. I wtedy czujemy, że chcielibyśmy doświadczyć czegoś podobnego, czyli ekscytujących bitew w najbardziej niezwykłych i nieprzewidywalnych okolicznościach. Nasza gra polega na umiejętnym planowaniu i skoordynowaniu wysiłków, a do tego potrzebny jest przede wszystkim refleks."

Trzeba mieć oczywiście świadomość, że projekt znajduje się w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Aktualnie możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun i dwie grafiki. Twórcy ujawnili, że pozycja powstaje na bazie technologii z gry Enlisted.  

Materiał: Xenos vs Marines: Futuristic Сommand Action

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Darkflow Software Gaijin Entertainment xenos vs marines zapowiedź